Dlaczego my?

WETERANI….

Jesteśmy jedną z najstarszych szkół prywatnych w Polsce. Kształcimy od 1992 roku, czyli już 26 lat. Przez ten okres nauczyliśmy się jak skutecznie a zarazem dostępnie przekazywać wiedzę. Nasza szkoła wykształciła ponad piętnaście tysięcy słuchaczy, w większości dobrze radzących sobie na rynku pracy.

UCZCIWI…

Nigdy nie pobieraliśmy i nie pobieramy żadnych opłat dodatkowych. To odróżnia nas od innych szkół. Jesteśmy zawsze pomocni słuchaczom, otwarci na ich problemy, także natury finansowej. Zdarza się przecież, iż młody człowiek ma problemy finansowe, nie pozwalające na zapłacenie raty czesnego. Staramy się pomóc, rozkładając należność na raty, a niejednokrotnie w szczególnie trudnych przypadkach – zwalniając z opłat.

CEL – JAKOŚĆ NAUCZANIA…

Kształcimy przez jakość. Naszym celem jest pogłębianie zaufania pracodawców do absolwentów szkoły, dlatego usługi przez nas oferowane są na najwyższym poziomie, z zastosowaniem najnowszych metod nauczania, stosowanych przez wykwalifikowaną kadrę nauczycielską. Pamiętaj, promując Ciebie promujemy także siebie! Dlatego dbamy o swój wizerunek kształcąc zgodnie z najwyższymi standardami.

POMOCNI…

To my jesteśmy dla Ciebie, nie Ty dla nas. Dlatego kadra nauczycielska jest dostępna po zajęciach w celu konsultacji. W sekretariacie szkoły w każdej chwili możesz zwrócić się z nurtującym Cię problemem i możesz być pewny, iż uzyskasz odpowiednią pomoc!

A POZA TYM….

Zajęcie językowe są u nas prowadzone przez doświadczonych lektorów możesz więc mieć pewność, iż opuszczając nasze grono Twoja znajomość wybranych języków obcych będzie na wysokim poziomie.

Kadra nauczycielska to starannie dobrani fachowcy. Ty płacisz, Ty wymagasz.

W naszej szkole, co roku kształci się grono około tysiąca osób. Dołączając do nich zyskasz duże grono znajomych i przyjaciół.

Nie zostawiamy absolwentów samych! Dlatego po skończeniu nauki, możesz liczyć na naszą aktywną pomoc w znalezieniu ciekawej pracy.

Pracodawcy nas znają. Dzięki dużemu gronu wykwalifikowanych absolwentów, jesteśmy cenieni na rynku pracy. Wielu z nas dziś pracuje w renomowanych firmach oraz instytucjach.

Nasza szkoła tworzy jedna wielką rodzinę!

WYDAJEMY ZAŚWIADCZENIA DO KRUS, ZUS, UP, ZAKŁADÓW PRACY ORAZ LEGITYMACJE SZKOLNE, UPRAWNIAJĄCE DO WSZELKIEGO RODZAJU ZNIŻEK (w szkołach dwuletnich).

Nie zastanawiaj się, dołącz do nas już dziś!

Rozmiar czcionki
Kontrast